Truhlářství-Zednictví Kinčl  Zakázková výroba  Spokojený zákazník - náš cíl 

KONTAKTY

Milan Kinčl
Radešín čp. 125
411 19 Mšené lázně
tel: +420 737 307 712
mv.kincl@seznam.cz
tel: +420 416 869 033
IČO: 738 09 420

Nejsem plátce DPH!


VÝROBA
VÝROBA

Výroba nábytku:

Pro zákazníky vyrábíme kuchyně,vestavěné skříně i jednotlivé kusy nábytku. Na výrobu používáme jak masivní řezivo, lamino, ale i BIO desky. Masiv dále povrchově upravujeme mořením a potom následným lakováním. Nátěrové hmoty používáme od firmy MILESI. Do kuchyňských linek montujeme profilovaná dvířka různých dekorů a barev od firmy HEFAS.Na veškerý námi vyráběný nábytek používáme ABS hrany. Pro výrobu vestavěných skříní s posuvnými dveřmi nakupujeme kování u firmy SCHACHERMAYER.

Interiérové dveře včetně obložek vyrábíme z masivu nebo z BIO desek s povrchovou úpravou a kování nakupujeme od firmy TWIN.

Sádrokartony

Montujeme sadrokartonové konstrukce stropů, obkladů stěn, příček, ale provádíme i kompletní půdní vestavby. Vlastníme certifikát na montáž konstrukcí suché výstavby Rigips,včetně konstrukcí protipožárních.

Zednické práce

Při výrobě oplocení jsme schopni a  také provádíme kompletní zajištění od základů, přes podezdívku až po plotové dílce a vrata z masivu. Na podezdívky používáme betonové tvarovky firmy KB Blok, které vyzdíváme podle platných zásad výrobce a to se spárou.

ZÁRUKA

Na naše výrobky i práce dáváme samozřejmě záruku podle předpisů, to je 6 měsíců.

Od firmy odebíráme stavební materiál Kování Systémy výklopů, systémy závěsů a systémy výsuvů
Nábytkové úchytky Profily Nátěrové hmoty
Úchytky Průmyslová chemie